Nutrolandia

Forum o Nutriach


#1 2011-10-20 19:20:18

kumatik

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-11
Posty: 5
Punktów :   

Pøpsati

Dzień dobry wszystkim, po dłuższym czasie niemego przyglądania się, wychodzę z ukrycia jako świeżo upieczony właściciel nutra
Stworzenie pochodzi z crevowej stajni, jest już u mnie już prawie tydzień i sprawuje się świetnie.
Teraz jest dobry moment, żeby podziękować wszystkim za zamieszczone tu porady dotyczące chowu i poskramiania nutrii, dzięki czemu, mam nadzieję współpraca człowiek- nutria będzie nadal układała się bardziej niż dobrze.
Nie wiem, czy natrafiłem na specjalnie potulnego osobnika, czy też okres buntu jeszcze przed nami, ale nie doświadczylem jeszcze żadnych problemów które zostały tu opisane- buczenie bardzo szybko zniknęło, tak samo jak straszenie zębiskami, które przekształciło się w pacanie nosem. Skubanie wszystkiego na czym się siedzi też zostało wyrugowane (w dziewięćdziesięciu procentach) cezarowymi metodami.
Pøpsi szybko przekonał się do leżenia na kolanach, tudież siedzenia na ramieniu, daje tylko znać, kiedy musi mieć przerwę na toaletę.
Zobaczymy, co będzie dalej, tymczasem pozdrawiamy!

Offline

 

#2 2011-10-22 13:28:43

Hajziuk

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-25
Posty: 10
Punktów :   

Re: Pøpsati

daj jakieś foty

Offline

 

#3 2011-11-02 19:46:30

crev

Użytkownik

5128268
Zarejestrowany: 2010-11-26
Posty: 66
Punktów :   
WWW

Re: Pøpsati

dawno mnie nie było i też chętnie zobaczyłbym jak radzi sobie mój wychowanek

Offline

 

#4 2011-11-06 00:12:49

kumatik

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-11
Posty: 5
Punktów :   

Re: Pøpsati

Zdjęcia dodam, jak tylko uda mi się zrobić jakieś ostre Nuter ma niespożyte pokłady energii, przez co trudno mu pozostać nieruchomo choć przez chwilę.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Częstochowa przydomowe szamba https://www.hotelstayfinder.com olej arganowy Ciechocinek spa pakiety Serwis komputerowy pruszków